Mums patinka remontuoti automobilius, nes darome tai, ką išmanone geriausiai. Nuo 2001 metų!

Automobilių patikra prieš pirkimą

< Atgal

Automobilių patikra prieš pirkimą

Prieš pirkdami naudotą, automobilį turite įsidėmėti, kad patikrinus svarbiausias automobilio sistemas, galima susidaryti gana tikslią išvadą, ar automobilis nebuvo apleistas dabartinio šeimininko.
Automobilių patikra prieš pirkimą turėtų būti pradėta nuo važiuoklės. Jei šarnyrai jau yra išklibę, o įvorės taip pat prastos būklės, tokio automobilio pirkimo patariama atsisakyti, nes tai rimtas rodiklis, kad automobilis turės daugiau bėdų. Dar galima atlikti kompiuterinę diagnostiką. Kompiuterinė sistema rodo klaidas, esančias automobilyje. Po klaidų išvalymo didelė dalis klaidų per pakartotinį tikrinimą su diagnostika jau nebe pasirodys antrą kartą. Tai reiškia, kad tos klaidos buvo netikras pavojaus aliarmas, tačiau tos, kurios pasikartojo, yra tikros. Taip pat reikia patikrinti išmetamųjų dujų aušinimo sistemą, stabdžius, ratų geometriją ir kompresiją.
Tai pagrindiniai dalykai, kurie atskleidžia tiesą apie automobilio techninę būklę. Ją įvertinti prieš perkant automobilį yra būtina. Kuo daugiau patikros elementų atlikta, tuo tikslesnė išvada, ar automobilį pirkti verta. Patikra automobiliui gali užtrukti nuo 20 min. iki 2 val. Savaime aišku, visi patikrinimai automobiliui gali būti daromi tik su automobilio savininko sutikimu, nes tai vis dar jo nuosavybė. Jei savininkas nesutinka daryti net menkiausios patikros servise, tai taip pat ženklas, kad jis galbūt slepia kažkokią neigiamą informaciją apie automobilį.
Patikėkite savo esamo ar būsimo automobilio patikros rūpesčius mūsų autoservisui ir kompetetingi specialistai garantuos, kad Jūsų automobilio patikra bus atlikta su kokybiška, profesionalia ir visa reikiama įranga.

    Registracija į servisą