Mums patinka remontuoti automobilius, nes darome tai, ką išmanone geriausiai. Nuo 2001 metų!

Žibintų reguliavimas ir remontas

< Atgal

Žibintų reguliavimas ir remontas

Žibintų reguliavimas (šviesų reguliavimas) – automobilio sistema, leidžianti užtikrinti automobilio matomumą tamsiu paros metu. Jei žibintai neryškiai šviečia, vairuotojas blogiau matys kelią ir vairavimas taps pavojingas. Jei žibintai švies per ryškiai, bus akinami priešinga kryptimi važiuojančių automobilių vairuotojai.
Žibintų reguliavimas yra būtinas kiekvieną kartą išmontavus ar sumontavus žibintus arba dėl kitų įvairių priežasčių. Reguliuojant žibintus, svarbu elektrinį automobilio žibintų aukščio reguliavimo jungiklį nustatyti į nulinę padėtį. Šiandien naujesnių automobilių žibintų stiklai dėl saugumo yra pagaminti iš plastiko. O jis nėra toks atsparus UV spinduliams, šalčiui, karščiui, rūgščiam lietui ar akmenukų išdaužymams taip, kaip stiklas (jie montuomaji daug senesniuose automobiliuose). Todėl sureguliuoti žibintus kai kada tampa sudėtinga, jeigu nėra tinkamos įrangos. Automobilių servise „Gerautus“ naudojamas tikslus, metrologiškai patikrintas šviesų reguliavimo prietaisas. Užtikriname, kad taisyklingai sureguliuotos automobilio šviesos atitiks gamintojo bei techninių apžiūrų centrų reikalavimus. Taip pat teikiama žibintų remonto bei keitimo paslaugos.
Automobilių serviso „Gerautus“ specialistai greitai, tiksliai ir pigiai suremontuos, pakeis bei sureguliuos Jūsų automobilio žibintus.

    Registracija į servisą