Mums patinka remontuoti automobilius, nes darome tai, ką išmanone geriausiai. Nuo 2001 metų!

Važiuoklės remontas

< Atgal

Važiuoklės remontas

Važiuoklė yra viena pagrindinių automobilio sistemų, kuri užtikrina patogų važiavimą bei vairuotojo ir keleivių saugumą, todėl svarbu, kad atsiradus gedimams važiuoklės remontas būtų aliktas laiku. Važiuoklė yra sudaryta iš pakabos, rėmo, tiltų bei ratų. Jos detalės yra susijusios su kitomis automobilio sistemomis, todėl jų gedimai gali turėti įtakos ir tų sistemų nekokybiškam veikimui. Todėl svarbu reguliariai tikrinti važiuoklės būklę, rekomenduojama kartą ar du per metus, atsižvelgiant į automobilio ridą bei vairuotojo vairavimo ypatumus. Reguliariai atliekama važiuoklės pakabos diagnostika gali užkirsti kelią rimtiems automobilio gedimams.

Jeigu neatliksite reguliarios automobilio važiuoklės diagnostikos Jeigu atliksite reguliarią automobilio važiuoklės diagnostiką
Laiku neatlikus automobilio važiuoklės patikros ir sulūžus ar sugedus kuriai nors važiuoklės daliai, automobilis gali tapti nevaldomas. Tik tvarkinga automobilio važiuoklė turi geresnį sukibimą su kelio danga, švelniau važiuoja per įvairias duobes, nelygumus bei užtikrina patogų, saugų keleivių važiavimą.
Jeigu automobilio amortizatoriai yra netvarkingi, prastėja važiavimo kokybė ir automobilio stabilumas duobėtame ar daug posūkių turinčiame kelyje, o staigiai stabdant – ilgėja automobilio stabdymo kelias. Netvarkingi amortizatoriai kenkia kitoms važiuoklės dalims – svirtims, traukėms ir kt. Važiuoklės diagnostika dažniausiai ir prasideda nuo amortizatorių būklės tikrinimo. Amortizatoriai užtikrina automobilio keleivių komfortą, sušvelnina patiriamus smūgius, užtikrina stabilų automobilio ratų sukibimą su kelio danga.
Susidėvėjusius šarnyrus, traukes, įvores išduoda pasigirdę automobiliui nebūdingi garsai, bildesys, tokį automobilį tampa nesaugu vairuoti. Važiuoklės diagnostikos metu tikrinama šarnyrų, įvorių, stabilizatorių traukių, stabilizatorių įvorių būklė. Šios detalės suteikia automobiliui stabilumo bei manevringumo kelyje.
Ratų guoliai užtikrina stabilų automobilio judėjimą kelyje. Tvarkingi ratų guoliai užtikrina tvirtą rato sukibimą su automobiliu, leidžiant jam laisvai judėti. Kadangi kiekvieno automobilio ratų guoliai yra skirtingų matmenų, svorio, diametro, todėl jų keitimą reikėtų patikėti kvalifikuotiems meistrams. Ratų guoliai užtikrina stabilų automobilio judėjimą kelyje. Tvarkingi ratų guoliai užtikrina tvirtą rato sukibimą su automobiliu, leidžiant jam laisvai judėti. Kadangi kiekvieno automobilio ratų guoliai yra skirtingų matmenų, svorio, diametro, todėl jų keitimą reikėtų patikėti kvalifikuotiems meistrams.
Tiek išorinės, tiek vidinės granatos gumos gali būti plyšusios, nes jos saugo nuo tepalų išbėgimo ir įvairaus purvo patekimo. Tačiau kartais granata gali būti sugedusi net ir tuo atveju, kai apsauginė guma neplyšusi. Apie granatos gedimą galima suprasti iš traškesio, kai sukamas vairas į vieną ar kitą pusę. Atlikdami automobilio važiuoklės diagnostiką nustatoma granatų būklė, kuri suteikia manevringą ratų sukimąsi.
 Ratų geometrijos patikrinimas. 0-10 eurų
 Ratų geometrijos reguliavimas. 17-23 eurai
 Apatinės šakės sailentblokų keitimas. nuo 8 eurų
 Viršutinės šakės sailentblokų keitimas. nuo 8 eurų
 Apatinės šakės šarnyro keitimas. nuo 8 eurų
 Viršutinės šakės šarnyro keitimas. nuo 8 eurų
 Apatinės šakės keitimas. nuo 8 eurų
 Viršutinės šakės keitimas. nuo 8 eurų
 Priekinio rato guolio keitimas. nuo 10 eurų
 Rato guolio reguliavimas. 3 – 6 eurai
 Pusašio pakabinamo guolio keitimas. nuo 10 eurų
 Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas. nuo 20 eurų
 Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelei). nuo 39 eurų
 Vairo kolonėlės gumų keitimas. nuo 11 eurų
 Priekinio amortizatoriaus keitimas. nuo 11 eurų
 Galinio amortizatoriaus keitimas. nuo 8 eurų
 Vairo traukės antgalio keitimas. 6-9 eurai
 Granatos keitimas. nuo 11 eurų
 Granatos apsaugos keitimas (su plovimu). nuo 11 eurų
 Stabilizatoriaus įvorės keitimas. nuo 4 eurų
 Stabilizatoriaus traukės keitimas. 6-9 eurai
 Galinio tilto pusašio keitimas. nuo 17 eurų
 Galinės reaktyvinės traukės keitimas. nuo 11 eurų
 Spyruoklės keitimas. 11-17 eurų
 Vairo stiprintuvo skysčio keitimas. 6-10 eurų
 Vairo traukės keitimas. 8-14 eurų

    Registracija į servisą