Mums patinka remontuoti automobilius, nes darome tai, ką išmanone geriausiai. Nuo 2001 metų!

Stabdžių žarnelės keitimas

< Atgal

Stabdžių žarnelės keitimas

Stabdžių žarnelių keitimas, kaip ir kiekvienas stabdžių sistemos remontas, yra svarbus ir turi būti atliekamas atsakingai, nes stabdžių sistema yra viena svarbiausių automobilio sistemų, nuo jos priklauso vairuotojo ir keleivių saugumas. Stabdymo sistemą sudaro pagrindinis cilindriukas, praslydimo kontrolės sistema, apkaba, stabdžių trinkelės, stabdžių diskai ar būgnai ir žarnelės. Pažeidus žarnelę, iš stabdžių sistemos bėgs stabdžių skystis, todėl nebebus slėgio, reikalingo tinkamam stabdžių sistemos darbui.
Automobilių hidraulinėje stabdžių sistemoje ypatingai svarbus vaidmuo tenka hidraulinėms stabdžių žarnelėms. Jomis perduodamas hidraulinis stabdžių skystis į stabdžių apkabas ir stabdžių cilindrus. Pastebėjus žarnelės įtrūkimus, saugumo sumetimais ją būtina pakeisti nauja. Skirtingai nei standartinės – armuotos stabdžių žarnelės nekeičia savo savybių bėgant laikui, jas galima naudoti ilgesnį eksploatacijos laiką (išskyrus mechaninius pažeidimus), kai standartines rekomenduojama keisti periodiškai.
Jūs lengvai galite patikrinti stabdžių žarnelės sandarumą. Pažeidimai matomi vizualiai arba užčiuopiami palietus. Visada keiskite stabdžių žarneles poromis. Jeigu pamatėte pažeistą žarnelę, keiskite ją nauja. Stabdžių žarnelių keitimas, kaip ir kiekvienas stabdžių sistemos remontas, yra svarbus ir turi būti atliekamas atsakingai, todėl geriausia kreipti į kvalifikuotus specialistus. Automobilių servisas „Gerautus“ yra visada pasiruošęs Jums padėti.

    Registracija į servisą