Mums patinka remontuoti automobilius, nes darome tai, ką išmanone geriausiai. Nuo 2001 metų!

Salono radiatoriaus keitimas

< Atgal

Salono radiatoriaus keitimas

Salono šildymo ir kondicionavimo sistemą sudaro:

  • salono šildytuvas (radiatorius);
  • salono ventiliatorius;
  • nukreipiamosios oro angos su sklendėmis;
  • oro temperatūros ir paduodamo srauto valdymo įtaisai.

Šiltas oras nukreipiamas į priekinį stiklą, priekinius šoninius langus,  automobilio saloną vairuotojo veido lygyje ir į vairuotojo kojas. Daugelyje naujesnių automobilių  sumotuotos  nukreipiamosios oro angos į gale sėdinčių keleivių kojas. Tai užtikrina tolygų ir vienodą šilto oro paskirstymą  automobilio salone. Kad greičiau šaltu metų laiku įšiltų langai, naudojami elektriniai priekinio ir galinio langų šildytuvai.

Salono ventiliacijos sistemos paskirtis – užtikrinti gaivaus ir švaraus oro patekimą į automobilio saloną. Naujesniuose automobiliuose papildomai montuojamas salono filtras. Jis sulaiko dulkes, smulkias kietas daleles, nepraleidžia nemalonių kvapų ir nuodingų medžiagų.

Kondicionavimo sistemos paskirtis – palaikyti mikroklimatą automobilio salone. Šiuolaikiniuose automobiliuose montuojama  klimato kontrolės sistema, kuri palaiko nurodytus temperatūrinius parametrus nepriklausomai nuo išorinės aplinkos temperatūros.

Deja, tiek salono radiatorius (dar kartais vadinamas „pečiukas“), tiek kiti su šildymu ir kondicionavimu susijusios detalės dėvisi ir genda. Autoservise „Gerautus“ atliekamas profesionalus salono radiatoriaus keitimas, bei kitas automobilio  šildymo, ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų techninis aptarnavimas ir remontas.

    Registracija į servisą